PronoxPlus, s.r.o. - ŠTEFAN ANTOL, tel.:0907 418 129

Pronox plus, s.r.o. - NEREZOVÁ VÝROBA

Sme slovenská firma a na domácom trhu pôsobíme už od roku 2006. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu z nerezu. Vyrábame nerezové produkty na mieru pre domácnosti, gastronomický priemysel ale aj obchod.

Prvoradá je pre nás spokojnosť zákazníkov, ktorú dokážeme zabezpečiť vďaka:

1. Viac ako 15 ročným skúsenostiam v oblasti nerezovej výroby

2. Vysokej kvalite použitých materiálov

3. Komplexnému a ústretovému prístupu k požiadavkám našich zákazníkov

4. Najvýhodnejšej cene v okrese !  Prečo je dobré rozhodnúť sa investovať do nerezových výrobkov ?

  Nerezová oceľ je kvalitný a moderný materiál. Jej hlavnou prednosťou je zdravotná nezávadnosť, takže je vhodná aj do gastronomických prevádzok, domácich kuchýň či kúpeľní. Výrobky, ktoré sa ligocú ľadovo-strieborným kovovým leskom sú krásne na pohľad a nevyžadujú žiadnu náročnú údržbu. No najväčšou výhodou nerezovej ocele v porovnaní s ostatnými materiálmi je jej dlhá životnosť. Výrobky, ktoré ponúkame našim zákazníkom vydržia dlhé roky.

  Nerezové výrobky, ktoré rozžiaria váš domov

  Hlavnú časť výrobného programu našej firmy tvoria nerezové výrobky určené pre domácnosti. Do nášho portfólia patrí výroba nerezových zábradlí, schodov, balkónov a brán, ktoré elegantným spôsobom doplnia interiér alebo exteriér vášho domova.

  Výroba nerezového gastro nábytku

  Okrem produktov pre domácnosti ponúkame aj široký sortiment nerezových výrobkov pre gastronómiu. Pre vašu prevádzku vyrobíme nerezový nábytok ako sú pracovné stoly, mycie stoly, antikorové výlevky, digestory, regále a police rôzneho druhu presne podľa vašich predstáv.

  Luxusné nerezové wellness kade

  V posledných rokoch sa firma začala zaoberať aj výrobou luxusných wellness kadí, ktoré sú vynikajúcim prostriedkom na relax v pohodlí domova za akéhokoľvek počasia. Keďže súčasťou každej kade je aj nerezová piecka na drevo a bublinkový systém, už ani teploty pod bodom mrazu nebudú prekážať vášmu oddychu.

  Špecializované výrobky pre Aquaparky

  Do portfólia firmy patrí aj špecializovaná výroba pre kúpaliská a zábavné Aquaparky. Medzi hlavné ponúkané produkty patria špecifické nerezové brodítka, madlá, schody do bazénov a mnoho ďalších výrobkov na mieru.

  Doprava a montáž produktov priamo u zákazníka

  Všetkým našim zákazníkom ponúkame aj segment služieb spojený s kovovýrobou ako sú zváracie a ohýbacie práce. Naša firma taktiež disponuje úžitkovým vozidlom Citroën Jumper, vďaka čomu vieme zaručiť zameranie projektu, bezproblémovú dopravu zakúpených produktov a montáž priamo u zákazníka.

  Kde nás nájdete ?

  Naše obchodné a výrobné priestory sa nachádzajú v areáli LAS, s.r.o.


  Palugayho 1
  Liptovský Mikuláš
  031 01


  telefonny-kontakt
  0907 418 129


  e-mailpronoxplus@centrum.sk


  facebookPronox plus - Nerezová výroba


  InstagramPronox plus - Nerezová výroba
  Z nášho Facebooku...