PronoxPlus, s.r.o. - ŠTEFAN ANTOL, tel.:0907 418 129


Ponúkané služby

Naša firma PRONOX plus, s.r.o. od začiatku svojej činnosti (v roku 2006) neposkytuje len hotové produkty. K našim zákazníkom pristupujeme komplexne a flexibilne. Preto poskytujeme aj služby spojené s kovoobrábaním, zámočníctvom a zváraním. Viac ako 15-ročné skúsenosti s nerezovou výrobou sú jednak zárukou kvality a jednak zárukou toho, že dokážeme vyrobiť prakticky akýkoľvek výrobok.

ZVÁRANIE KOVU

Zváranie je nerozoberateľné spájanie materiálov pomocou sústredeného tepelného zdroja alebo tlaku, s použitím alebo bez použitia prídavného materiálu, zvyčajne podobného zloženia ako sú spájané materiály. Podstatou zvárania kovov je vytvorenie metalurgického spojenia, t. j. spojenia založeného na pôsobení medziatómových síl, ktoré zároveň zabezpečujú stály tvar kovových predmetov.

Poskytujeme zváranie:

  • elektrickým oblúkom - uhlíkovou elektródou
  • v ochrannej atmosfére argónu - netaviacou a taviacou elektródou
  • v ochrannej atmosfére CO2
  • obalenou elektródou

OHÝBANIE

Ohýbanie je operácia tvárnenia, pri ktorej sa pôsobením ohybového momentu od ohybovej sily vyvolá trvalá deformácia. Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti s ohýbaním plechu a nerezových rúr, ktoré sú využívané ako základný segment pri výrobe zábradlí a madiel.

STRIHANIE PLECHOV NA PNEUMATICKÝCH NOŽNICIACH

Strihanie plechu je nevratné rozdelenie materiálu. Firma disponuje pneumatickými nožnicami, ktorými môže obrábať plechy až do šírky 3150 mm.

PLAZMOVÉ A LASEROVÉ REZANIE PLECHOV

Presné plechové obrobky sú vytvárané pomocou CNC rezacích strojov.

AUTODOPRAVA A MONTÁŽ NA MIESTE

Produkty z portfólia firmy doručíme zákazníkovi priamo na miesto určenia. Ak ide o technológie, tak poskytujeme aj montáž mechanických a elektrických častí.

PREDAJ NEREZOVÝCH MATERIÁLOV

Okrem výroby hotových produktov ponúkame našim zákazníkom aj predaj nerezových materiálov. Ponúkame predovšetkým plechy, tyčky a rúry rôznych rozmerov ale aj spojovací materiál. Rovnako ako každý výrobok aj materiály od nás spĺňajú všetky medzinárodné technické normy.

Ručíme vám za ich kvalitu !


Kde nás nájdete ?

Naše obchodné a výrobné priestory sa nachádzajú v Liptovskom Mikuláši - v mestskej časti Palúdzka


Palučanská 54/371
Liptovský Mikuláš
031 01


telefonny-kontakt
0907 418 129


e-mailpronoxplus@centrum.sk


facebookPronox plus - Nerezová výroba


InstagramPronox plus - Nerezová výroba


Zásady ochrany osobných údajov

Design Štefan Antol | Spustené: 10.10. 2018